Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  аудан әкімдігінің ғимараты, кіші мәжіліс залы

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00 

ТАӘ

Лауазымы

1.    

Жақыпов Кәрім Кәримоллаұлы

Аудан әкімі

2.    

Шмарина Любовь Борисовна

Аудандық Қоғамдық кеңестің төрайымы

3.    

Исмагулов Рамазан Тастайұлы

Аудандық мәслихаттың хатшысы

4.    

Төлегенов Қайрат Асылбекұлы

Аудандық жер қатынастары бөлімінің басшысы

 

 

Өтетін орны: Достық үйі

Өткізілу уақыты: апта сайын, сәрсенбі, сағ.11.00-13.00 

ТАӘ

Лауазымы

1.    

Досжанов Асылұлан Тұрсынұлы

Аудан әкімінің орынбасары

2.    

Жүніс Тайшыбай Орынбекқызы

Аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы

3.    

Миндалиев Ғалымжан Ақжанұлы

Аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы ,

«Зеленов ауданының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық әлеуметтік мекемесі» мемлекеттік мекемесінің директоры

4.    

Андрейщев Алексей Валерьевич

Аудандық мәслихат  депутаты, «Андрейщев» шаруа қожалығының жетекшісі

 

 

Өтетін орны: «Нұр Отан» партиясы аудандық филиалының ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, жұма, сағ.11.00-13.00 

ТАӘ

Лауазымы

1.    

Тугузбаев Амангелді Кәрімұлы

Аудан әкімінің орынбасары

2.    

Дүзбатыров Нұржан Тоғызбайұлы

Аудандық «Нұр Отан» партиясы төрағасының бірінші орынбасары, аудандық мәслихаттың депутаты

3.    

Хайруллин Нұрлыбек Қажымұратұлы

Аудандық мәслихат  депутаты,

«Хайруллин» шаруа қожалығының жетекшісі

4.    

Ешмұратов Нұржан Сайлаубекұлы

Аудандық мәслихат  депутаты, Жастармен жұмыс жөнендегі ресурстық орталықтың басшысы

 

 

 

1.   ЖЕЛЕЗНОВ ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Кужагалиев Тлеккабыл Кабесович

Ауылдық округ  әкімі

2

Мусалимова Алтанай Куспановна

Жергілікті қоғамдастық   кеңесінің төрайымы

3

Бабчина Базипа Максимовна

Ардагерлер кеңесінің төрайымы

4

Иманкулова Акслу Тулеповна

Әйелдер кеңесінің төрайымы,  Ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы

5

Кужахметов Булаткалий

Қоғамдастық кеңестің төрағасы

6

Синельникова Светлана Федоровна

Қоғамдық келісім кеңесінің төрайымы

 

2.   Краснов ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.10.00-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Шаталов Александр

Иванович

Ауылдық округ әкімі

2

Митичкин  Иван

Яковлевич

Ардагерлер кеңесінің төрағасы

3

Асанов Бийбыт

Батниязович

«Асан-Аул» ЖШС-нің директоры

4

Кузнецова Екатерина Александровна

Қоғамдық келісім кеңесінің төрайымы

5

Кузаирова Майра

Марленовна

Ауылдық округ әкімі аппаратының

бас маманы

 

 

3.   Сұлу көл ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Ажиев Нурлан Курмангалеевич

 Ауылдық округі  әкімі

2

Кайдашева Асия Мулдановна

Аудандық мәслихаттың депутаты, Чесноков НББМ директоры

3

Сарсенгалиев Самиголла Адиетұлы

Қоғамдық  кеңес төрағасы

4

Өтешева Каламкас Сағидуллақызы

Ауылдық кітапхана менгерушісі

 

4.   Чеботарев ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сәрсенбі, сағ.11.0-12.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Туралиева Ақбота Сабитқызы

Ауылдық округі  әкімінің м.а.

2

Аябов Галимжан Қуанышұлы

Қоғамдық кеңестің төрағасы

3

Лихачев Александр Яковлевич

«Хаминское» ЖШС директоры

4

Алиев Сембай Уалиұлы

«Алиев» шаруа қожалығының жетекшісі

 

 

5.   Раздольный ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Кенжин Асылбек

Фазылович

 

Ауылдық округі  әкімінің м.а.

2

Лебедев Виталий

Иванович

 

Қоғамдық кеңес төрағасы

 

3

Кондрашова Ирина Владимировна

 

Ауылдық кітапхана меңгерушісі

4

Скендиров Жалғаспай Қуанғалиевич

 

Раздольное ЖОББМ директоры

 

6.   Зеленый ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.10.30-12.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Давлетов Ізғали Сапарғалиұлы

Ауылдық округі  әкімі

2

Ефимов Сергей Владимирович

Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы

3

Молтуганов Талгат Саургалиұлы

Ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы

4

Харькин Владимир  Яковлевич

 «Нұр Отан» партиясының БПҰ төрағасы, Зеленый ЖОББМ директоры

 

 

7.   Мичурин ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сәрсенбібі, сағ.15.00-17.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Бержанов Беккали Базарбайұлы

Ауылдық округі  әкімі

2

Сарсенгалиева Манзия Хасенқызы

Ауылдық округ әкімі аппаратының  бас маманы

3

Ханов Асқар Ахметұлы

Қоғамдық келісім кенесінің төрағасы

4

Киянская Елена Петровна

Қоғамдық кеңес мүшесі

 

8.   Достық ауылыдқ округі

 

Жер реформасынақатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: Достық  ауылдық   клубы,

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Амангалиев Бейбіт Серікұлы

Ауылдық округі  әкімі

2

Голубева Светлана Николаевна

Аудандық мәслихат депутаты,

Достық ЖОББМ директоры

3

Жангалиева Айман

Қоғамдық кеңес төрайымы

4

Козлов Григорий Григорьевич

Чувашин ЖОББМ  директоры

 

 

 

9.   Махамбет ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты:  апта сайын, сәрсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Ахметжанов Болатбек Аманжолұлы

Ауылдық  округ  әкімі

2

Айткалиев Айбар Жасұланұлы

Қоғамдық келісім  кеңесінің  төрағасы

3

Хиясова Асыл Жаналыбатырқызы

Ауылдық округ әкімі аппаратының

бас маманы

4

Айджанов Муслим Джұмағалиұлы

Аудандық мәслихат депутаты

5.

 

Абдрахманова Ағиля Танеговна

Аудандық  қоғамдық  кеңесінің  мүшесі

6.

Сатаев Сабит Хамзаұлы

Ардагерлер кеңесінің  төрағасы

 

10.  Трекин ауылыдқ округі

 

Жер реформасына  қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ. 11.00-13.00

 

ТАӘ

лауазымы

1

Сатқанов Сәбит Өтегенұлы

Ауылдық округі  әкімі

2

Сайхаденов Ерсаин Аманғалиұлы

Ауылдық округ әкімінің орынбасары

3

Нурмуханов Тлеш

Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы

4

Крайнюк Татьяна Михайловна

Әйелдер кеңесінің төрайымы

 

11.  Рубежин ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Жанабаев Айбар

Қалиұлы

Ауылдық округі  әкімі

2

Амирханян Рафаэл Рубенович

Қоғамдық кеңестің төрағасы

3

Тулеушов Талғат Нұғманұлы

Жергілікті Қоғамдастық жиынының төрағасы

4

Досмурзина Жулдыз Дүйсенгалиевна

Әйелдер кеңесінің төрайымы

 

 

12.  Переметный ауылыдқ округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, жұма, сағ.11.00-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Халауедин Аян Халауединұлы

Ауылдық округі әкімі

2

Абдушев Қадырбай Шуинғалиұлы

Ауылдық округі  ардагерлер кеңесінің төрағасы

 

3

Анципрович Николай Антонович

Қоғамдық  келісім кеңесінің төрағасы

 

4

Утешев Малик Сисенбайұлы

«Нұр Отан» партиясының БПҰ төрағасы,

Переметный ЖОББМ директоры

 

 

13.  Шалғай ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.11.30 -13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Жумағазиев Алматай Закарияұлы

Ауылдық округ әкімі

2

Мищенко Валентина Владимировна

Қоғамдық  кеңесітің төрайымы

 

3

Кабанкина Вера Петровна

Әйелдер  кеңесінің төрайымы

 

4

Олейник Леонтий Михайлович

Ардагерлер кеңесінің төрағасы

 

 

14.  Макаров ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.11.00-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Кунышев Насыпқали Саленұлы

Ауылдық округ әкімі

2

Утегенов Болат Айсұлы

Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы

3

Жасваев Төлеген Маутұлы

Ардагерлер кеңесінің төрағасы

4

Сарсенгалиева Татьяна Нурмангалиқызы

«Нұр Отан» партиясының БПҰ төрайымы

 

 

 

15.  Щапов ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.15.30-17.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Әбжан Айтқали Әбжанұлы

Ауылдық округі әкімі

2

Гулицкая Нина Викторовна

Қоғамдық кеңестің төрайымы

3

Ислямова Ботакөз Шагийқызы

Аудандық мәслихат депутаты,

Үлкен Шаған ЖОББМ директоры

4

Танабаева Салтанат Насипқызы

«Нұр Отан» партиясының БПҰ төрайымы, Щапов ЖОББМ директоры

 

 

16.  Белес ауылдық округі

 

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Имашев Адам Сағынұлы

Ауылдық округі әкімі

2

Майемир Азамат Максимұлы

«Нұр Отан» партиясының БПҰ төрағасы, Белес ЖОББМ директоры

3

Джақсымбетова Қарлығаш Қадырқызы

Қоғамдық кеңестің төрайымы,

Ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы

4

Имағамбетова Ақтоты Серікқызы

Қоғамдық келісім кеңесінің төрайымы

 

 

17.  Көшім ауылдық округі

Жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны: Үлкен Шаған ауылы Мәдениет үйі ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Альмурзин Ауған Гарифоллаұлы

Ауылдық округі әкімінің орынбасары

5

Леонтьева Валентина Семеновна

Қоғамдық кеңестің төрайымы

3

Ислямова Ботакөз Шагийқызы

Аудандық мәслихат депутаты, Үлкен Шаған ЖОББМ директоры

4

Малахова Базаргүл Төлембайқызы

Үлкен-Шаған мәдениет үйінің меңгерушісі

5

Файнуллин  Булат Кубайұлы

«Файнуллин» ШҚ жетекшісі

 

18.  Егіндібұлақ ауылдық округі

 

Жер реформасынақатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.00-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Убаев Даулет Хайдарұлы

Ауылдық округі әкімі

2

Айтмухамбетов Сағын Ермекұлы

Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы,

«Айтмухамбетов» ШҚ жетекшісі

3

Лапухина Людмила Александровна

Ардагерлер кеңесінің төрайымы

4

Ауекенов Гулнара Болтайқызы

Әйелдер кеңесінің төрайымы

 

19.  Янайкин ауылдық округі

 

Жерреформасынақатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Мугалбаев Исатай Жумагулович

Ауылдық округі  әкімі

2

Залмуканов Тлек Дисенович

Аудандық мәслихат депутаты, Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы

3

Сабиров Жасталап Хайруллинович

Батурин орта жалпы білім беретін мектебінің  директоры

4

Маркин Николай Юрьевич

Янайкин орман шаруашылығының басшысы, қоғамдық  келісім кеңесінің  мүшесі

 

20.  Чиров ауылдық округі

 

Жер реформасынақатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сәрсенбі, сағ.11.00-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Штык Николай Петрович

Округ әкімі

2

Бердикулов Бауржан Табулатұлы

 Қоғамдық келісім кеңесінің төрайымы

3

Романюк Людмила Николаевна

Чиров НББМ  директоры

4

Ажиева Балжан Сисенбайқызы

Әйелдер кеңесінің мүшесі

 

 

21.  Январцев ауылдық округі

 

жер реформасына қатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, дүйсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Жұмағалиев  Абылай Еспайұлы

Январцев ауылдық  округ әкімі

2

Есмаков Аблай Салықұлы

Қоғамдық келісім кеңесінің төрағасы, Январцев ЖОББ мектебінің  директоры

3

Кораблева Галина Дмитриевна

Аудандық мәслихат  депутаты,  Январцев ауылдық клубының  меңгерушісі

4

Кулов Сүйіндік Шайхийұлы

Орман және жан жануарлар қорғау мекемесі директорының орынбасары

5

Уразаева Нурсауле Ақжанқызы

Январцев ауылдық округінің әкім аппаратының  бас маманы

6

Халелов Нұрғали Бадленұлы

Январцев селолық  амбулаториясының  бас дәрігері

7

Кузнецов Вячеслав Николаевич

 Январцев ауылының ардагерлер кеңесінің төрағасы

 

22.  Дариян ауылдық округі

 

Жер реформасынақатысты

қоғамдық қабылдауды ұйымдастыру

 

Өтетін орны:  ауылдық округ әкімі аппараты ғимараты

Өткізілу уақыты: апта сайын, сейсенбі, сағ.11.30-13.00

 

ТАӘ

Лауазымы

1

Ербулатов Булат Хайруллович

Округ  әкімі

2

Абубакиров Тимур Ранильевич

Округ әкімінің орынбасары

3

Ислямов Габитжан Капиевич

Аудандық маслихат депутаты, аудандық аурухана директоры

4

Уразаева Райхан Тулегеновна

Әйелдер кеңесінің төрайымы