Елді мекен атаулары

Есеп беру кездесулерінің өткізілетін мезгілі

Есеп беру кездесулерінің өтетін орны

Қатынасатын аудан әкімінің орынбасары

Шалғай ауылдық округі

К.Турлыбеков

1

Карпов

14.01.19 ж. сағ.10:30

Ауылдық клуб

2

Талов

14.01.19 ж. сағ.12:00

Ауылдық клуб

Железнов ауылдық округі

3

Гремячий

14.01.19 ж. сағ.14:00

Бос тұрған Гремячий мектебінің ғимараты

4

Новенький

14.01.19 ж. сағ.15:00

Ауылдық клуб

Белес ауылдық округі

5

Ақжол

14.01.19 ж. сағ.16:30

Белес ауылдық клубы

Янайкин ауылдық округі

Р.Шауенов

6

Богатск

14.01.19 ж. сағ.09:00

Янайкин ауылдық клубы

7

Скворкино

14.01.19 ж. сағ.10:30

Ауылдық кітапхана

Көшім ауылдық округі

8

Владимиров

14.01.19 ж. сағ.11:00

Владимиров мектебі

9

Өркен

14.01.19 ж. сағ.12:00

Өркен ЖОББМ

10

Көшім, Кіші Шаған

14.01.19 ж. сағ.14:00

Көшім ЖОББМ

11

Колесово

14.01.19 ж. сағ.15:30

Үлкен Шаған ауылдық клубы

Щапов ауылдық округі

12

Жаңатаң

14.01.19ж. сағ.17:00

Жаңатаң БМ

Январцев ауылдық округі

13

Кирсанов

14.01.19ж. сағ.09:30

Кирсанов НМ

М.Залмұқанов

14

Чинарев, Петров

14.01.19ж. сағ.10:30

Чинарев БМ

15

Красноармейск, Спартак

14.01.19ж. сағ.12:00

Красноармейск ауылдық клубы

Достық ауылдық округі

16

Красный Урал

14.01.19ж. сағ.14:30

Ауылдық кітапхана

17

Чувашка

14.01.19ж. сағ.15:30

Ауылдық клуб

Дариян ауылдық округі

18

Озерный

14.01.19ж. сағ.17:00

Ауылдық клуб

Краснов ауылдық округі

К.Турлыбеков

19

Чапурин

15.01.19ж. сағ.09:30

Ауылдық клуб

20

Котельников

15.01.19ж. сағ.11:00

Краснов №3 БББМ

21

Астафьев

15.01.19ж. сағ.12:30

Бұрынғы дүкен ғимараты

Махамбет ауылдық округі

22

Павлов, Кожевников

15.01.19ж. сағ.14:30

Павлов БМ

23

Горбунов

15.01.19ж. сағ.16:00

Ауылдық кітапхана

Макаров ауылдық округі

М.Залмұқанов

24

Мирный

15.01.19ж. сағ.09:00

Медициналық пункт

25

Факел

15.01.19ж. сағ.10:30

Подхоз БМ

26

Садовый

15.01.19ж. сағ.12:00

Пригородная БМ

Мичурин ауылдық округі

27

Зеленый

15.01.19ж. сағ.14:00

Ауылдық фельдшерлік пункті

28

Октябрьский

15.01.19ж. сағ.15:30

Октябрь ауылдық фельдшерлік пункті

29

Жамбыл

15.01.19ж. сағ.16:30

Жамбыл НМ

30

Асан

15.01.19ж. сағ.17:30

Ауылдық клуб

Чеботарев ауылдық округі

Р.Шауенов

31

Хамин

16.01.19ж. сағ.09:30

Ауылдық клуб

Чиров ауылдық округі

32

Балабанов

16.01.19ж. сағ.11:00

Ауылдық кітапхана

Раздольный ауылдық округі

33

Красный Свет

16.01.18ж. сағ.12:00

Медициналық пункт

Трекин ауылдық округі

34

Новенький

16.01.19ж. сағ.14:00

Новеньков ЖОББМ

35

Володарка

16.01.19ж. сағ.15:30

Ауылдық клуб

 

36

Жайық

16.01.19ж. сағ.17:00

Жайық БМ

Егіндібұлақ ауылдық округі

М.Залмұқанов

37

Чесноков

16.01.19 ж. сағ.09:30

Бос тұрған үй

Переметный ауылдық округі

38

Озерный

16.01.19ж. сағ.11:00

Киров НМ

39

Забродин

16.01.19ж. сағ 12:30

Ауылдық клуб

40

Калинин

16.01.19ж. сағ.14:30

Достық үйі

41

Қаражар,Поливной

16.01.19ж. сағ.16:00

Чернояров БМ